Sosyal Sorumluluk

- Sektöre uygun Eğitim kurumlarında başarılı öğrencilerin desteklenmesi.
- Ekonomik durumu yetersiz olan öğrencilerin desteklenmesi.
- Ekonomik durumu yetersiz olan spor kulüplerinin desteklenmesi.
- Toplumun inanç gereksinimlerinin karşılanmasına katkı sağlamak.
- İhtiyaç sahiplerine gıda yardımları sağlamak.
- Kimsesiz hayvan barınaklarına ilaç ve gıda yardımları sağlamak.

Ekonomik durumu yetersiz olan spor kulüplerinin desteklenmesi.

Sponsorluklar iki başlık altında ele alınmaktadır. Planlı sponsorluklar altında toplantı, kongre sempozyum organizasyonları ve Sektörel sponsorluklar altında ihtisas ve akademik organizasyonlar. Sponsorluk talepleri şirket eposta adreslerine, faksına veya ziyaret ile başvuru şeklinde gelen talepler doğrultusunda incelenmektedir. Ülke tanıtımına katkıda bulunacak uluslararası organizasyonlara, organizasyonun saygınlığı nezdinde katkı ve katılım sağlanmaktadır.

Sponsorluk dosyalarında yer alan başlıklar içinde ülke hayvancılık ve politikalarına uyumlu konuları içeren organizasyonlara katılıma yönelik olarak, planlı sponsorluklar her yıl bütçe çalışmaları esnasında bir sonraki yılın pazarlama bütçesinden pay alacak şekilde planlanmakta. Sektörel sponsorluklar yıl içinde şekillenen ve katılıma yönelik başvuru olan organizasyonlara yönelik olarak yıl içinde değerlendirilmektedir.

Sponsorluk gerçekleştirilen organizasyonlara firma yetkilileri katılarak bilim insanları ile çeşitli konular hakkında görüşmeler gerçekleştirmekte, aynı zamanda mevcut katılımcı akademisyen ve müşteriler ile iletişim kurulmaktadır.